– Wellness Dream Spa

Privátní Wellness

Privátní Wellness 1

V apartmánu 1 se nachází prostorný moderní whirlpool pro až 8 osob. Whirpool disponuje několika hydromasážními tryskami a volitelným osvětlením.  Součástí apartmánu je dále sauna pro 2 osoby, lůžko pro relaxaci, posezení a vinotéka.  Samozřejmostí je sprcha a toaleta. K dispozici jsou osušky a prostěradla.


Privátní Wellness 2

Apartmán 2 nabízí whirlpool pro 2- 3 osoby, prostornou saunu pro až 4 osoby s příjemným osvětlením, lůžko pro relaxaci, posezení a vinotéku. Samozřejmostí je sprcha a toaleta. K dispozici jsou osušky a prostěradla.  


Pivní lázně 

Apartmán Pivní lázně nabízí 2 pivní bublinkové dvou kádě s výčepním zařízením a neomezenou konzumací piva Pilsner Urquell. Nechybí zde ani lůžko pro relaxaci, sauna, sprcha a toaleta. K dispozici jsou též osušky a prostěradla.


Ve všech třech apartmánech je po ruce telefon, kterým si kdykoliv můžete zavolat obsluhu, pokud by vám přeci jen něco chybělo - lze doobjednat i občerstvení dle aktuální nabídky.  V apartmánu 1 a 2 je možnost ovládat intenzitu osvětlení a hlasitost hudby.

Adresa / Tel.:

Sokolovská 108/48, Praha 8 - Karlín +420 723 067 835

Otevírací doba:

Po-Čt + Ne  11:00 - 22:00
Pá + So          11:00 - 23:00Email: 

info@wellness-spadream.cz